Soğuk Hava Deposu Servisi

Soğuk Hava Depo Odası Kurulum ve ServisiSoğuk Hava Odası Servisi

Yılların birikimi ve tecrübemizle profesyonel olarak soğuk hava odası kurulumu, soğuk hava deposu tamiri, soğuk hava deposu kurulumu servisi, hava perdesi kurulum ve servisi, klima montajı, klima bakımı, klima tamiri, VRF klima servisi, merkezi ısıtma ve soğutma sistemleri tamir bakım montaj işlerini yapıyoruz.

Soğuk Hava Odası Servisi

Soğuk odanızın ne zaman servise ihtiyacı olduğundan emin değil misiniz? Ünitenizin bakıma ihtiyacı olduğunu gösteren işaretleri biliyoruz . Personelimiz 15 yılı aşkın sektör tecrübesine sahiptir. Soğuk hava deponuzdaki sorunları hızlı bir şekilde çözmek istiyoruz. Aşağıdaki bazı belirtiler soğuk odanızın bir servise ihtiyacı olduğunun işaretleri olabilir.

Verimsiz
Faturanız normalden yüksekse, büyük olasılıkla soğuk odanızda arıza vardır ve servise ihtiyacı vardır. Bu, yükleme sırasında kapılardan birinin çok uzun süre açık kalması gibi makul bir açıklama olmadığı sürece geçerlidir. Kapıdan giren daha sıcak hava nedeniyle soğuk odanızın sıcaklığı korumak için daha fazla çalışması gerekeceğinden bu, faturanın artmasına neden olabilir.

Soğuk odanızın verimsiz olduğunun bir başka işareti de tamamen dolduğunda doğru sıcaklığa ulaşamamasıdır. Sadece birkaç parça ile istenilen sıcaklığa ulaşabiliyorsa, en kısa zamanda servise götürmeniz gerekir. Ne kadar boş veya dolu olursa olsun, eşyalarınızın stoklanması için ihtiyaç duyduğunuz sıcaklığa ulaşabilmelidir.

Yalıtımlı perdeler
Odanız verimsiz ise soğuk odanıza izolasyon perdeleri ekleyebilir veya değiştirebiliriz. Havanın odanın bir bölümünden diğerine hareketini durdurmak için duvara, tavana ve zemine sıkıca otururlar. Yırtılmaları veya hasar görmeleri durumunda, yeni ilavalerimiz odanızı orijinal perdeler takıldığında elde ettiği en yüksek verimliliğe geri getirebilir.

 

Projenizin her adımında size rehberlik etmek ve ısıtma soğutma sistemleri, klima kombi servisi konularında bize güvenebilirsiniz.

İstanbul Klimacı - İstanbul Klima Servisi

Parçalar kırık veya hasarlı
Soğuk odanızda herhangi bir hasar görürseniz veya herhangi bir parçası kırılırsa bizimle iletişime geçebilirsiniz . Çatlak bir duvar veya kapı gibi yapısal hasarlar ünitenin verimli çalışmasını engellerken, artık tam olarak kapanamayan bir kapı faturalarınızın hızla artmasına neden olur. Her ikisi de soğuk odanızın bir servise ihtiyacı olduğunun işaretidir. Onarıma ihtiyaç duyacağınız diğer durumlar, yalıtımlı perdelerinizin yırtılması veya soğuk oda kapınızın kollarından birinin kırılmasıdır .

Aşağıda yardımcı olabileceğimiz alanları görebilirsiniz. Çeşitli parçaların onarımını ve değiştirilmesini sunuyoruz:

  • Yalıtımlı Paneller
  • Yalıtımlı Perdeler
  • Kapılar
  • Parçalar
  • Basınç
  • Tahliye Vanası
  • Köşe Döşemeleri

 

İstanbul Soğuk Oda Servisi, İstanbul Soğuk Hava Deposu Servisi

İstanbul Isıtma Soğutma Olarak Neler Yapıyoruz?

» VRF Klima Sistemleri Kurulum ve Servisi Kurulumu 
» Soğuk Hava Depo Odası Kurulum ve Servisi
» Hava Perdesi Kurulum ve Servisi
» İklimlendirme Sistemleri Kurulum ve Servisi
» Isıtma Soğutma Sistemleri Kurulum ve Servisi
» Klima Bakımı
» Klima Montajı
» Klima Servisi
» Kombi Bakımı
» Kombi Montajı
» Kombi Servisi

Bir yanıt yazın

Nasıl yardım edebiliriz?

Projeleriniz için kaliteli ve dürüst hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Tıkanıklık Açma
Tıkanıklık Açma

 

Projeniz için kalite ve uygun fiyatlı güvenilir firma mı arıyorsunuz?

Call Now

Whatsapp
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Scan the code
İstanbul ısıtma Soğutma
Merhaba, Whatsapp hattımıza 7/24 yazabilirsiniz. Yazışmak için tıklayın.